Znajdź nas:
Kontakt

600 117 118

Wypożyczalnia telefonów komórkowych

W dobie wszechobecnej technologi czasem ciężko nadążyć za jej pędem. Branża telefonów komórkowych gna ostro naprzód, więc jeśli kupiłeś telefon jakiś czas temu i nie śledziłeś najnowszych nowinek technicznych jakimi dzielili się ze światem wszyscy znaczący producenci telefonów komórkowych, możesz stanąć przed nie lada wyzwaniem gdy dojdziesz do wniosku, że sprzydało by się zmienić obecny sprzęt. Okazuje się, że chcesz kupić telefon ale boisz się, że wydasz pieniądze a on nie zadowoli Cię swoją funkcjonalnością. Dochodzisz wtedy do wniosku, że warto by było przetestować telefon przed jego zakupem. Ale co jeśli żaden z Twoich znajomych nie posiada modelu, który obecnie przykuł Twoją uwagę?s

Wtedy z powodzeniem możesz odwiedzić nas. Jako jedyni dajemy Ci możliwość wypozyczenia telefonu do testowania. Wystarczy że odwiedzisz nas w biurze w Krakowie na Al. Pokoju 78 / 405.

Nasza firma współpracuje z developerami aplikacji multimedialnych do telefonów komórkowych. Wypożyczenie telefonów pozwala obniżyć koszty testowania oprogramowania dla poszczególnych modeli do minimum gwarantując możliwość przeprowadzenia wnikliwych testów w celu wyeliminowania błędów i niestabilności.

W ofercie naszej wypożyczalni znajdą Państwo telefony wszystkich producentów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszej siedzibie w Krakowie.

Aktualną ofertę telefonów znajdzieszw zakładce telefony, albo tutaj.

 

 

Nasza oferta